ŞIK & GÜVENLİ

Hit-Air’i bu kadar iyi kılan şey nedir? Bütün dünyadaki polis ve özel kuvvetlerin seçtigi, bütün zorlu testlerden başarı ile çıkan eşsiz teknolojisinin altında yatan temel unsur aslında şu: Hiç bir şey insan hayatından daha değerli değildir.

Devamını Oku

Uygun Ceket/Yeleği Bulalım!

Bir kaç sorumuza cevap vererek, aradığınız ürünü kolayca bulmamıza yardım edebilirsiniz. Haydi başlayalım!

HIT-AIR GİYİLEBİLİR AIRBAG
NASIL ÇALIŞIR

Darbeleri 90% oranında azaltan Japon Airbag teknolojisi sizi koruyor! Artık aklınızı tamamen sürüş keyfine verebilirsiniz.

Hit-Air Giyilebilir Air Bag yelek bir kaza anında alabilecek olduğunuz yaraları %75 oranında azaltan ve boyun, omurilik, yan boşluklar, göğüs kısımlarını koruyarak sizleri ciddi yaralanmalardan korumaya yarayan bir yelek/cekettir.

Bu yelek/ceket haleflerinden yarı yarıya daha hafif olmakla birlikte yukarıda bahsi geçen alanları korumak için maksimum 0.20 saniyelik açılma (infilak) süresiyle türünün en hızlısıdır. Bu yelek/ceketler motorsiklet sürücülerinin ve binicilerin kullanımına sunulmuştur.

Hit-Air Giyilebilir Air Bag’li yelekler nasıl çalışır?
Her ürün ile birlikte verilen ürün kullanma talimatını inceleyerek motorsikletinize veya eğerinizin uygun yerine aktif bağlantı kordonunu sabitleyiniz. Bu kordonun ucu giymiş olduğunuz yeleğe sabitlenecektir. Hit-Air Giyilebilir Air Bag’li yeleğinizin bir kaza/düşme anında aktifleşmesini sağlayan bu kordon yetişkinlerde 30 kg, çocuklarda 20 kg bir güç uygulandığında devreye girerek sizleri tüm yaralanmalardan maksimum oranda korur.

MLV-C

Hava yastıklı yelek standardını belirleyen ürün… Tüm dünyada en çok satılan darbe emici özellikli yelek… Türk Polisi de dahil dünya üzerindeki bir çok silahlı kuvvetin (Japonya, İspanya, Çin, BAE, İrlanda, Fransa, İngiltere) en çok kullandığı hava yastıklı çözüm: MLV-C. Hit-Air MLV-C ‘nin patentli teknolojisi, bağımsız laboratuvar testlerinden en yüksek puanları almış (JARI-Japanese Automobile Research Institute onaylı) Hit-Air havayastıklı ceket ve yeleklerin alt yapısını oluşturmaktadır. Piyasadaki ürünler içinde en geniş hava yastığı alanı MLV-C’ye aittir. Göğüs, yan boşluklar, kalça, boyun, sırt, omurga, koprücük kemiği ve iç organlar = MAX KORUMA

Tüm dünyada sadece 2 yıl içerisinde 200 bin adet satmış ultra hafif bir yelektir.

MLV-C, isteğe bağlı yan, göğüs ve sırt zırhları ile kombine edilebilir ve bu koruma fonksiyonunu daha da geliştirir.

Yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olmak istiyorsanız. Bizimle e-posta adresinizi paylaşın. Kataloğumuz güncellendiğinde haberdar olun!

Kayıt Ol

Copyright @ 2018 Hit-Air Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.