Hit-Air’i bu kadar iyi kılan şey nedir? Bütün dünyadaki polis ve özel kuvvetlerin seçtigi, bütün zorlu testlerden başarı ile çıkan eşsiz teknolojisinin altında yatan temel unsur aslında şu: Hiç bir şey insan hayatından daha değerli değildir.

Hit-Air Giyilebilir Air Bag teknolojisi tamamen bu felsefe gözetilerek üretilmiştir. Darbeleri %75'e kadar azaltan hava yastığı, kaza anında içgüdüsel olarak açılır ve vücudunuzdaki hayati organları, omurganızı, kaburga kemiklerinizi, kalça ve boynunuzu korur. Motorsiklet kaskı kafatası yaralanmalarının kısmi olarak önüne geçmektedir fakat motorsiklerlerdeki ölümcül ya da ağır yaralanmalı kazaların %80'inden fazlası göğüs ve sırt bölgesine alınan darbeler ya da boyun kırılmaları sonucunda gerçekleşir. Eğer gerçekten motorsikletinizin keyfine varmak istiyorsanız aradığınız güvenlik çözümü kesinlikle Hit-Air Giyilebilir Air Bag

Kullanıcı Yorumu
İlk kazamdan sonra, doktorlar bu kadar ölümcül bir olayın ardından yaralanmamam nedeniyle hayrete düşmüşlerdi. Hit-Air'in koruma kapasitesi öyle eşsiz ki bunu bütün motorsikletlilere iletmek benim için bir görev halini aldı. Bir MRI veya başka bir tıbbi tedavinin maliyetini, Hit-Air yelek veya ceketlerin maliyetiyle karşılaştırdığınızda satın alabileceğiniz en iyi sigortanın Hit-Air olduğunu anlayacaksınız.
Alan Cunningham - Safermoto.com

Kullanıcı Yorumu
Çok kısa ve net. Eğer motorsiklet kullanıyorsanız bu yeleği almalısınız. İyi yapılandırılmış, sağlam, bakımı kolay ve infilak sonrası kendi başınıza eski haline getirebileceğiniz, piyasadaki en hafif ve mükemmel ürün. Fiyatı bir omurga yaralanması, vücutta kırık bir kemik ve daha da önemlisi yaşamınızla karşılaştırılmayacak düzeyde. Daha başka ne isteyebilirsiniz ki?
Laura Llovet - Rideapart.com
Orjinal makale için tıklayın.

Yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olmak istiyorsanız. Bizimle e-posta adresinizi paylaşın. Kataloğumuz güncellendiğinde haberdar olun!

Kayıt Ol

Copyright @ 2018 Hit-Air Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.