İLETİŞİM OKUMADAN GEÇME KATALOG ÜRÜNLER MARKA

Garanti ve İade Şartları

Garanti Şartları Sarf malzemeler haricindeki tüm ürünler, yasa gereği, 2 (iki) yıl ithalatçı garantisi altındadır. Sarf ürünlerdeki imalat hataları fatura tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde değiştirilebilir.

Bazı ürünlerde üreticinin uzatılmış ek garantileri bulunmaktadır. Söz konusu uzatılmış garantiler, ilgili ürünlerin tanıtımlarında belirtilmiştir.

  Garanti süresi içinde kullanılmaz hale gelen ürünün tamiri için, faturası (ve varsa garanti belgesi) ile satıcıya başvurulmalıdır. Arızalı ürünler 30 (otuz) gün içerisinde tamir edilir veya yenisi ile değiştirilir.

  Garanti kapsamındaki tüm işlemlerde iade ve yeni mal gönderim işlemine ait kargo masrafları SH İç ve Dış Ticaret AŞ.'e satıcıya aittir.

İade Şartları Ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünler, her hangi bir neden gösterilmeksizin 7 (yedi) gün içerisinde iade alınır. İade işleminde satıcı fatura aslının da iadesi gereklidir. Kurumsal faturalarda iade işlemi, SH İç ve Dış Ticaret AŞ.'e aynı miktarda iade faturasi kesilmesi suretiyle yapılabilir. Keyfiyet arzeden bu tip iadelerin iade kargo masrafı alıcıya ait olduğu gibi, para iadesi gidiş kargo ücreti düşülerek yapılır. Faturası ibraz edilemeyen iade işlemlerinde KDV (ve eğer uygulanmışsa ÖTV) miktarı da düşülür. 

Yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olmak istiyorsanız. Bizimle e-posta adresinizi paylaşın. Kataloğumuz güncellendiğinde haberdar olun!

Kayıt Ol

Copyright @ 2018 Hit-Air Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.