ŞIK & GÜVENLİ

Hit-Air’i bu kadar iyi kılan şey nedir? Bütün dünyadaki polis ve özel kuvvetlerin seçtigi, bütün zorlu testlerden başarı ile çıkan eşsiz teknolojisinin altında yatan temel unsur aslında şu: Hiç bir şey insan hayatından daha değerli değildir.

Devamını Oku

Uygun Ceket/Yeleği Bulalım!

Bir kaç sorumuza cevap vererek, aradığınız ürünü kolayca bulmamıza yardım edebilirsiniz. Haydi başlayalım!

HIT-AIR GİYİLEBİLİR AIRBAG
NASIL ÇALIŞIR

Darbeleri 90% oranında azaltan Japon Airbag teknolojisi sizi koruyor! Artık aklınızı tamamen sürüş keyfine verebilirsiniz.

Hit-Air Giyilebilir Air Bag yelek bir kaza anında alabilecek olduğunuz yaraları %75 oranında azaltan ve boyun, omurilik, yan boşluklar, göğüs kısımlarını koruyarak sizleri ciddi yaralanmalardan korumaya yarayan bir yelek/cekettir.

Bu yelek/ceket haleflerinden yarı yarıya daha hafif olmakla birlikte yukarıda bahsi geçen alanları korumak için maksimum 0.20 saniyelik açılma (infilak) süresiyle türünün en hızlısıdır. Bu yelek/ceketler motorsiklet sürücülerinin ve binicilerin kullanımına sunulmuştur.

Hit-Air Giyilebilir Air Bag’li yelekler nasıl çalışır?
Her ürün ile birlikte verilen ürün kullanma talimatını inceleyerek motorsikletinize veya eğerinizin uygun yerine aktif bağlantı kordonunu sabitleyiniz. Bu kordonun ucu giymiş olduğunuz yeleğe sabitlenecektir. Hit-Air Giyilebilir Air Bag’li yeleğinizin bir kaza/düşme anında aktifleşmesini sağlayan bu kordon yetişkinlerde 30 kg, çocuklarda 20 kg bir güç uygulandığında devreye girerek sizleri tüm yaralanmalardan maksimum oranda korur.

SKV

Hit-Air SKV çocuklar için geliştirilmiş hava yastıklı binicilik yeleğidir

Hava yastığının şişmesi için sürücünün 25 kg veya daha fazla ağırlığa sahip olması gerektiğini lütfen unutmayınız, şişirme mekanizması sadece 25 kg veya daha fazla bir ağırlığa karşı aktive olur. Tüm omurga, boyun, göğüs kafesi, kaburga ve iç organlar için hava yastıkları içerir. Hit-Air SKV yelek, ayarlanabilir kayışlar, ayarlanabilir kordon uzunluğu ve inanılmaz hafifliği ile üstün konfor ve güvenlik sunar

Yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olmak istiyorsanız. Bizimle e-posta adresinizi paylaşın. Kataloğumuz güncellendiğinde haberdar olun!

Kayıt Ol

Copyright @ 2018 Hit-Air Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.